Symantec Backup Exec™ 2010
Backup Exec 2010 ponuja na trgu vodilno rešitev za zaščito podatkov v okoljih Windows, ki jo po vsem svetu uporablja več kot 1,5 milijona uporabnikov. - Nižji stroški podatkovne shrambe in optimiziranje izkoriščenosti omrežja z integrirano tehnologijo za
- Celovita rešitev za podatkovno shrambo na disku ali traku za najnovejše fizične in virtualne strežniške sisteme prek ene konzole, vključno z virtualnimi sistemi VMware in Hyper-V.
- Manjše zahteve glede podatkovne shrambe in krajši časi, potrebni za obnovitev, z uporabo patentirane natančne obnovitve podatkov za pomembne Microsoftove aplikacije, kot so Exchange, SharePoint in Active Directory.
- Zaščita za strežnike, v katerih ne teče Windows, in kar najboljše zmogljivosti za podprta okolja SAN in NDMP Filer prek rastočim potrebam prilagodljivih oddaljenih agentov in možnosti.
- Preprosto posodabljanje in upravljanje rastoče infrastrukture Backup Exec v celotnem podatkovnem središču z Windows, porazdeljenem v celotnem omrežju ali v oddaljenih pisarnah z uporabo ene konzole.
- Odpravljanje termina za varnostno kopiranje in preprosto doseganje ciljev glede točke obnovitve za Exchange, datotečne strežnike in podatke v namiznih sistemih z uporabo funkcije stalne zaščite podatkov.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
| Bleeding edge 2011 |
17.01.2012 |
, prebrano 66 krat |
Bleeding edge konferenca je bila namenjena razvojnim in IT strokovnjakom, ki smo poleg številnih tehničnih novosti spoznali še mnogo drugih novosti ne-tehnične narave. |
| Preberi več... |
| |
| Windows 8 |
16.09.2011 |
, prebrano 705 krat |
13. septembra je Microsoft na konferenci za razvijalce predstavil »developer« verzijo novega operacijskega sistema Windows 8. |
| Preberi več... |
|
|
|
|
|